14 апреля, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

Чернігів у середині рейтингу по витраченим коштам на святкування Нового року

Чернігівська міськрада витратила 605 тисяч гривень на організацію свята Нового року. Це 9-й результат серед 19 інших українських міст представлених у рейтингу, повідомляє рух «ЧЕСНО».

Найбільша стаття витрат у Чернігові — встановлення новорічної ялинки включно з вартістю оренди та монтажу ілюмінації. Крім того, за ці кошти закупили іграшки, ілюмінації в інші частини міста та подарунки для дітей.

Якщо поділити загальну суму витрачену на організацію свята у Чернігові на кількість жителів міста, то вийде — 2,1 гривні на людину.

Найдорожчим святкування Нового року буде для мешканців Бучі. Тут місцева влада виділила майже 4 млн гривень. У розрахунку на одного жителя міста це майже по 108 гривень. Найдешевшим же виявилося святкування у Львові, Хмельницькому, Рівному, Івано-Франківську та Херсоні. Там підготовка до свят обійшлася мешканцям міста менш ніж в 1 гривню на особу.

Зазначається, що рейтинг може виглядати неповним через те, що у деяких містах ялинку взагалі не встановлювали, а всі заходи переносли в онлайн-формат через пандемію коронавірусу.

ЧЕСНО

Источник