30 января, 2023

Чи хочуть чернігівці полетіти в космос?

Британський підприємець сер Річард Бренсон здійснив мрію усього свого життя – побував у космосі та успішно приземлився. Літак мільярдера з ракетним двигуном Virgin Galactic відірвався від землі, піднявся на висоту близько 90 км, де небо чорніє, а лінія земного горизонту вигинається вдалині, пробув там майже півтори години і повернувся назад. Підприємець вважає, що цей політ відкриває еру космічного туризму і вже наступного року братиме у мандрівки до космосу клієнтів.

«З дитинства я хотів полетіти в космос, і, сподіваюся, протягом наступних 100 років сотні тисяч людей також зможуть полетіти в космос», – казав сер Річард Бренсон.

Ми поцікавилися у чернігівців, чи хотіли б вони побувати у космосі, якби мали таку можливість.

Сергій, працівник ЧАЕС:

– Я не зможу полетіти в космос, бо здоров’я вже не те. Але якби була фінансова можливість і здоров’я, то цікаво було б побачити землю зі сторони. Тут навіть питань немає. На постійній основі я новинами космонавтики не цікавлюся, але якщо відбувається щось резонансне, то поза увагою не лишаю.

Тетяна, менеджер ІТ-сфери:

– Чесно кажучи, бажання полетіти в космос немає. Я цікавлюся науковими розробками, у тому числі й у космічній галузі. Не дуже поглиблено, звичайно, але намагаюся не пропускати повідомлень про щось нове. Але ось тема польотів мене ніколи не чіпляла. Землю цікаво було б подивитися максимум на літаку, але вже не на космічному кораблі.

Андрій, спеціаліст:

– В космосе хотел бы побывать, увидеть Землю с высоты. Да и другие планеты интересно посмотреть. Марс тот же самый. Хотя особо над этим никогда не задумывался. Новости про научные достижения тоже, как правило, пропускаю. Увлекаюсь только спортом.

Источник