27 февраля, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

Чиновниця з Чернігова стала заступником керівника Офісу президента

Юлія Свириденко, яка донедавна працювала першою заступницею міністра економіки, а до того очолювала Чернігівську облдержадміністрацію, зайняла нову для себе посаду.

Указом президента України №581/2020 пані Юлія призначена заступником керівника Офіса президента.

Про наміри змінити посаду свідчила внесена в єдиний держреєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави декларація Юлії Свириденко як кандидата на посаду заступника керівника ОПУ, пише «Дзеркало тижня».

У понеділок, 21 грудня, Кабінет міністрів на позачерговому засіданні звільнив Юлію Свириденко з посади першого заступника міністра економіки, яку вона займала з 29 вересня 2019 року. А вже сьогодні вона отримала призначення на нову посаду.

Перед тим з 2015 по 2018 роки вона працювала у Чернігівській облдержадміністрації – радником голови ОДА Валерія Куліча, очільницею департаменту та першою заступницею керівника області.

Після відставки Куліча з липня по листопад 2018 року – виконувала обов’язки голови Чернігівської ОДА.

Згідно з поданою декларацією, за 2019 Юлія Свириденко задекларувала 703,8 тис. гривень доходів.

В її власності знаходяться квартира в Києві на 34 кв. м (вартість 0,5 млн гривень) і квартира в Чернігові на 74 кв. м, а в спільній власності з сім’єю – квартира в Чернігові на 88 кв. м.

Її чоловік заробив 738 тис. гривень за 2019 рік, зберігає готівкою 8 тис. доларів, володіє автомобілем BMW-Х3 (2016 року випуску, вартістю 1 млн гривень), квартирою в Чернігові на 204 кв. м (вартістю 2 млн гривень) і земельною ділянкою в Чернігівській області на 1,5 тис. кв. м.

Дзеркало тижня

Источник