14 апреля, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

Чого чернігівці очікують від 2021 року?

В нашому житті прийнято синхронізувати будь-які звершення та зміни із сторінками календаря або годинниковою стрілкою. В який день відбулася та чи інша знаменна подія, а який рік тоді був? Саме так ми і згадуємо, як про хороші, так і про не надто приємні події життя. Тож не дивно, що й від календарних змін часто-густо очікуємо і життєвих. Надто коли мова йде про роки.

Тож чого від нового, 2021-року очікують жителі Чернігова та чого б вони побажали містянам? Про це ми вирішили розпитати у перехожих.

Катерина, студентка:

От нового года я ожидаю, как минимум, уменьшение проблем. Экономический кризис все-таки очень сильно влияет на нас. Мое образование остановилось, а на дистанционном учиться все-таки сложнее. Горожанам я бы пожелала принимать проблемы, которые происходят. Так должно быть, мы переживем этот год, эту пандемию, все будет отлично.

Олександр, пенсіонер:

Ожидаю, что больше не будет этого вируса потому, что здоровье – это самое главное. Черниговцам бы пожелал приумножать то, что уже достигнуто, чтобы обновления в городе происходили и дальше. Так как они улучшают нашу жизнь. Вот мы стоим на новом тротуаре и чувствуем это.

Анна, студентка:

Від нового року очікую, власне, чогось нового. Якихось змін. Звісно ж, змін на краще. Рік був нелегкий і не хочеться аби те, що відбувалося протягом нього, повторювалося і в 2021-му. Чернігівцям я би хотіла побажати здоров’я та доброти. Адже за будь-яких обставин варто бути добрішими один до одного. Ну і, звичайно ж, щастя та взагалі всього найкращого.

Еженедельник "Семь Дней"

Источник