Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/index.php:1) in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/plugins/wpgrabber/init.php on line 13

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/index.php:1) in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/plugins/wpgrabber/init.php on line 13
Як буде виглядати перший чернігівський трамвай - Криминальные новости Украины - CRIMINAL NEWS
21 апреля, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

Як буде виглядати перший чернігівський трамвай

Корпорація «Еталон» оприлюднила фото процесу збирання трамваю на Чернігівському автозаводі. Про це пише портал «Пасажирський транспорт».

На фото видно, що у цехах автозаводу тривають роботи зі збирання кузову першого трамваю моделі TR3100 корпорації «Еталон».

Вже готова зовнішня обшивка, частково встановлене електронне обладнання, вставлені вікна.

Загалом зовнішній вигляд трамваю співпадає з оприлюдненою рік тому візуалізацією машини. Тоді й почалося виготовлення кузову. Отже, роботи тривають вже більше року.

Вагон трамваю складається з однієї секції. Його довжина – 15,8 метрів. Підлога в салоні – на різних рівнях і занижена по центру.

Експерти зазначають, що за основними габаритами та компонуванням машина TR3100 майже ідентична до російського трамваю 71-623, який випускають з 2009 року.

У 2014 році цю модель планували збирати в Україні, але через військове вторгнення РФ до України та початок російсько-української війни, проєкт не було реалізовано.

Пасажирський транспорт

Источник