Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/index.php:1) in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/plugins/wpgrabber/init.php on line 13

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/index.php:1) in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/plugins/wpgrabber/init.php on line 13
Колишнього ректора "Чернігівської політехніки" Сергія Шкарлета призначили міністром освіти під крики "Ганьба" (ВІДЕО) - Криминальные новости Украины - CRIMINAL NEWS
21 апреля, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

Колишнього ректора «Чернігівської політехніки» Сергія Шкарлета призначили міністром освіти під крики «Ганьба» (ВІДЕО)

Сьогодні, 18 грудня, 226 народних депутатів Верховної Ради України призначили Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки, обов’язки якого він виконував із 25 червня.

Про це повідомляє Укрінформ.

Комітет Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій не підтримав кандидатуру Шкарлета на посаду міністра, але це ніяким чином не завадило депутатам ухвалити рішення про його призначення.

Новопризначений міністр освіти і науки склав присягу члена Кабінету Міністрів під вигуки представників фракцій «Голос» та «Європейська солідарність» — «Ганьба», та аплодисменти нардепів від «Слуги народу».

Відео: Телеканал Рада (Суспільне Чернігів)

Як видно на відео, голова Верховної Ради Дмитро Разумков хоч і привітав нового члена Кабміну зі вступом на посаду, але підняв на нього голос через фотографування з іншими депутатами під час сесії.

Нагадаємо, що посада міністра освіти і науки залишалася вакантною з березня 2020 року, коли уряд Олексія Гончарука у повному складі пішов у відставку.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль пояснював, що Сергія Шкарлета було призначено в.о. міністра освіти та науки зі своєрідним випробувальним терміном, і він має можливість проявити себе протягом наступних місяців.

Довідка

Сергій Шкарлет народився 19 жовтня 1972 року в місті Коканд Республіки Узбекистан. Має два дипломи про вищу освіту за спеціальностями «інженер-математик» та «економіст». Доктор економічних наук, заслужений діяч науки і техніки України.

Ректором Чернігівського державного технологічного університету став у травні 2010 року, на той час був наймолодшим ректором в Україні.

У 2004 та 2010 роках на президентських виборах Шкарлет підтримував кандидатуру Віктора Януковича. Був членом Партії регіонів, від цієї політсили обирався депутатом Чернігівської обласної ради 6-го скликання (2010-2015 рр.).

У 2015 році на місцевих виборах балотувався до Чернігівської облради вже від Блоку Петра Порошенка, але не був обраний.

Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ та II ступеня. У 2017-му, у складі колективу, — Державною премією України в галузі освіти.

Із 2016 року Шкарлет очолює Експертну раду з питань проведення експертизи дисертаційних робіт з проблем секторального розвитку та підприємництва МОН України.

Источник