12 апреля, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

Корупційні тротуари. Мера одного з міст Чернігівської області підозрюють у розтраті 400 тисяч гривень

Міському голові на Чернігівщині повідомлено про підозру у розтраті бюджетних коштів у великих розмірах. Про це повідомляє Чернігівська обласна прокуратура.

Здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом розтрати одним із міських голів Чернігівської області бюджетних коштів.

Напередодні, 20 листопада, у зазначеному провадженні посадовцю повідомлено про підозру. Він підозрюється у розтраті майже 400 тис. грн., виділених на капітальний ремонт тротуарів.

Наразі досудове розслідування триває. Проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії, спрямовані на з’ясування всіх обставин події. Окрім того, вирішується питання про застосування до міського голови запобіжного заходу.
Частина 4 статті 191 Кримінального кодексу (розтрата майна, привласнення шляхом зловживання службовим становищем у великих розмірах), яку інкримінують меру, передбачає ув’язнення строком 5–8 років.

Пресслужба прокуратури Чернігівської області

Источник