14 апреля, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

Міні-сквер біля Молодіжного театру у Чернігові міська влада облаштовувати не буде

Територію біля театру у 2021 році планують привести до ладу, а от ділянку перед центральним входом місто може допомогти відремонтувати… «порадою».

На грудневій сесії Чернігівської міської ради один з депутатських запитів стосувався території поблизу Молодіжного театру.

Депутат В’ячеслав Летута у запиті посилався на звернення колективу театру, в якому місцеву владу просили «звернути увагу на прилеглу територію театру та допомогти в її благоустрої».

Автори звернення посилаються на те, що роботи тут не проводилися з 1988 року, а територія навколо будівлі знаходиться у вкрай занедбаному стані і потребує реконструкції.

Пізніше на нараді у мерії звернення прокоментував начальник управління ЖКГ Чернігівської міської ради Ярослав Куц. За його словами, частину вулиці Мстиславської від скверу Богдана Хмельницького до магазину «Седам» планується відремонтувати у 2021 році.

Також комунальники розраховують зробити ремонт вулиці Родимцева – від вул. Серьожнікова до перехрестя з вулицею Гонча.

А ось територія перед театром – зона відповідальності обласної влади, оскільки Молодіжний театр підпорядковується саме області і має відповідний статус обласного закладу культури.

– Дороги і площу перед магазином зробимо. А Молодіжному театру можемо допомогти доброю порадою, – зауважив Ярослав Куц.

Источник