20 апреля, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

Муфлони, африканські буйволи та лами. Чернігівська область запрошує на фотополювання

Мисливське господарство «Моровське» в Козелецькому районі зібрало цілу колекцію тварин – в тому числі й екзотичних, повідомляє Чернігівське обласне управління лісового господарства.

«Моровське» розташоване на 160 гектарах лісу та заплавних луків навколо старовинного села Моровське, яке відоме ще з часів Київської Русі.

Нині це одне з найбільш унікальних мисливських господарств в Україні. На центральній його садибі з’явивися цілий мисливський комплекс із готелем, рестораном та зоною для відпочинку на штучному озері. До садиби ведуть заасфальтовані дороги.

Тут живуть коні Пржевальського, європейські олені, муфлони, європейські лані, дикі кабани, лосі, європейські косулі, африканські буйволи, гірські козли, лами, шотландські коровами та бики, а також червонокнижні птахи – білохвостий орлан і чорний лелека.

За словами директора мисливського господарства «Моровське» Михайла Шури, у заповіднику диких тварин, що діє на території мисливського господарства, за всі роки його існування не пролунало жодного пострілу, а «полювати» дозволено лише з допомогою фотокамер.

Нині для ситої і затишної зимівлі диких тварин в «Моровському» його працівники разом із жителями села Отрохи заготували достатньо кормів: сіна, зерна, овочів.

На наступний рік мисливське господарство запланувало відкриття екологічного і туристичного маршрутів територією заповідника.

Управління лісового господарства

Источник