Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/index.php:1) in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/plugins/wpgrabber/init.php on line 13

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/index.php:1) in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/plugins/wpgrabber/init.php on line 13
На в’їзді до Чернігова оновили дорожнє освітлення - Криминальные новости Украины - CRIMINAL NEWS
21 апреля, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

На в’їзді до Чернігова оновили дорожнє освітлення

Наприкінці 2020 року освітлення на під’їзді до Киселівки Чернігівського району зі сторони мосту через річку Замглай (дорога Чернігів – Мена) увімкнули.

Цю місцина протяжністю 750 метрів на в’їзді до села вже тривалий час відзначали як місце концентрації ДТП.

Для зниження аварійності на цьому відрізку траси у грудні 2020 року було проведено лінії освітлення від пішохідного переходу до моста. Вздовж розділової смуги було встановлено дросторонні ліхтарі зі світлодіодними лампами.

Освітлення LED – з регулятором яскравості світла. В залежності від часу доби працює з різною запрограмованою потужністю.

Усього задля підвищення безпеки дорожнього руху наприкінці 2020 року у Чернігівській області було влаштовано освітлення у трьох місцях концентрації ДТП та підвищеної аварійності на таких ділянках трас:

• Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч (cело Киселівка Чернігівського району)

• М-01 Південний під’їзд до Чернігова (від кінця села Количівка Чернігівського району до автомобільного моста на в’їзді до Чернігова)

• М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ (перехрестя з дорогою Т-25-24 Борзна – Ічня – Прилуки, поворот на Борзну).

Перша локація засвітилася наприкінці 2020 року. На інших двох підключення до електромереж заплановане на початок 2021 року.

Служба автомобільних доріг

Источник