21 июня, 2024

Навчити дитину стати письменником. У Чернігові стартує літературна школа. Як до неї потрапити

Чернігівські бібліотекарі у співпраці з відомими письменниками організовують у Чернігові літературну школу для підлітків

Що це за літературна школа

Центральна міська бібліотека Чернігова імені Коцюбинського запрошує усіх бажаючих на перше заняття до літературної школи «Кошлатий Борушко».

Воно відбудеться у понеділок, 14 червня об 11:00 за адресою: вул. Кирпоноса, 22.

Безкоштовна літературна школа для дітей 8–15 років працюватиме при бібліотеці з 14 по 22 червня.

Чому навчатимуть дітей

У програмі літературної школи: лекції, практичні заняття, майстер-класи з літературної майстерності, екскурсії, творчі зустрічі з відомими письменниками.

Протягом кількох занять дітей навчать вибудовувати сюжет, створювати яскравих персонажів, виписувати художні деталі.

Також передбачене навчити дітей робити ілюстрації до власних творів та вільно виступати на публіці, представляючи себе та свою творчість.

Після навчального курсу твори слухачів літературної школи «Кошлатий Борушко» увійдуть до колективної збірки.

Хто буде навчати

Організатори залучили до навчання відомих українських письменників. Серед них, зокрема, автор 18 поетичних збірок, двох романів, багатьох новел та дитячих повістей «Тимко і ґелґотунчик Шкода» і «Швидше не буває» Сергій Пантюк.

Також анонсовані літературні уроки від чернігівської письменниці Олени Печорної – авторки романів-бестселлерів «Грішниця» та «Кола на воді» і поета Івана Барана.

Серед вчителів також лауреатка премії імені Михайла Коцюбинського у номінації «Проза» та переможниця конкурсу молодих літераторів «Гранослов»,  Олена Конечна. Вона створила низку прозових та поетичних творів для дітей.

Источник