20 июня, 2024

Недбалість ціною у майже 5 мільйонів. Казарми для військових стали причиною розтрати грошей

Начальник Північного територіального квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил України зізнався у службовій недбалості, яка спричинила розтрату коштів. Про це пише 368.media з посиланням на вирок Деснянського райсуду Чернігова.

Згідно з судовими матеріалами начальник Північного КЕУ, не переконавшись у фактичному обсягу виконаних робіт при будівництві казарм, підписав документи з неправдивими відомостями.

Надалі папери були надані в управління Держказначейства в Чернігівській області та стали підставою для підтвердження використання коштів на придбання будівельних матеріалів, які фактично не купувалися. В результаті цього була допущена розтрата бюджетних коштів 4,6 млн гривень.

Суд затвердив угоду про визнання провини, укладену між прокурором і начальником Північного ТКЕУ. Його визнано винним. Суд призначив покарання у вигляді службового обмеження для військовослужбовців строком на 6 місяців з відрахуванням в дохід держави 10% від суми грошового забезпечення засудженого.

Відомо, що за 2019 рік він заробив 404 тисячі гривень. 10 відсотків піврічної зарплати складає 20,2 тисячі гривень.

Крім того, чоловіка зобов’язали сплатити на користь держави 24,4 тис. гривень процесуальних витрат, пов’язаних із залученням експертів.

368.media

Источник