14 апреля, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

Нові правила карантину в Чернігові – вже з суботи. Що заборонено?

З 19 грудня в Україні частково зміняться карантинні обмеження у різних галузях – від ресторанного бізнесу до публічних заходів, від церковного життя до освіти.

Кабінет міністрів України запровадив нові карантинні правила, які почнуть діяти вже з 19 грудня по всій території України.

Зокрема нові карантинні обмеження забороняють:

• Проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів.

• Проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій.

• Приймати відвідувачів у музеях, на виставках, в галереях тощо, якщо в залах є більше однієї людини на 10 кв. метрів.

• Роботу закладів громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім роботи на винос та на доставку) та проведення розрахункових операцій після 22:00. Однак у ніч з 31 грудня на 1 січня робота ресторанів та кафе буде дозволена до 1:00.

• Проведення релігійних заходів в приміщенні, якщо там є більше однієї людини на 5 кв. метрів, та на відкритому повітрі, якщо присутні не зберігають дистанцію у 1,5 метра.

Нагадаємо, зараз (і до 28 лютого 2021 року) у Чернігові діє загальнодержавний карантин з обмеженнями «помаранчевої» зони. Основні обмеження тут – кількість пасажирів у транспорті не більше, ніж кількість місць для сидіння; половинна заповненість кінотеатрів, обов’язкове носіння маски у громадських місцях, наявність при собі на вулиці документів, тощо.

З 8 до 24 січня 2021 року в Україні діятимуть посилення обмежень – загальнонаціональний локдаун.

Источник