Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/index.php:1) in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/plugins/wpgrabber/init.php on line 13

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/index.php:1) in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/plugins/wpgrabber/init.php on line 13
Програма «Велике хабарництво». Голову Остра спіймали із 630 тисячами гривень - Криминальные новости Украины - CRIMINAL NEWS
21 апреля, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

Програма «Велике хабарництво». Голову Остра спіймали із 630 тисячами гривень

У Чернігівській області правоохоронці затримали голову однієї з об’єднаних територіальних громад Чернігівської області на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди. Про це повідомили у Генеральній прокуратурі.

За даними слідства, посадовець вимагав від підприємця 630 тис грн за безперешкодне укладення договору на виконання робіт щодо капітального ремонту відкритого стадіонного комплексу та підписання актів виконаних робіт, а також забезпечення перерахунку коштів за виконання робіт передбачених договором.

Голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко уточнила інформацію. За її словами на хабарі «взяли» голову Остра Козелецького району Чернігівської області. Кошщти підприємець нібито передав чиновнику за укладання договору на проведення капітального ремонту стадіонного комплексу у рамках програми «Велике будівництво».

За інформацією «Суспільного», гроші були знайдені під час обшуку на території садиби голови Остерської ОТГ Віктора Самодєлка, який очолював місто з 2015 року, а цього разу не брав участь у місцевих виборах.

Перемогу у тендері на ремонт стадіону виграла компанія «Вантарус», знизивши на торгах ціну будівництва на майже 2,5 млн – з 7 млн 200 тисяч гривень до 4 мільйонів 800 тисяч гривень. Саме за укладання договору підряду на ремонт посадовець начебто і отримав гроші.

Частина 4 статті 368 Кримінального кодексу України (неправомірна вигода в особливо великому розмірі, або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з конфіскацєю майна.

Источник