20 июня, 2024

Родина Гурієвих – професіонали масажної справи у Чернігові

В Новий рік з новою справою! 2021-й вже встиг стати для Петра та Наталії Гурієвих одним з найбільш пам’ятних. Адже саме на початку цього року вони повноцінно стартували з новим для себе проєктом масажного кабінету – Somatics у Чернігові!

Вони займаються масажем вже більше 12 років, працюючи як у приватних структурах, так і в лікарнях та санаторіях. Познайомились на першому курсі унікального на той час медичного училища в Генічеську (Херсонська область) та закінчивши через 3 роки навчання, а не як деякі «спеціалісти» кількатижневі курси, почали розвиватись як масажисти.

З року в рік ця пара невпинно самовдосконалювалась працюючи в Києві та Криму до його анексії Росією, а також навчалася новим практикам у справі свого життя. Зокрема, Наталія змогла опанувати суміжну із масажем професію фізичного терапевта, що дуже їй допомагає в застосуванні практик лікувального масажу.

Саме такий масаж і є основним в чернігівському масажному кабінеті Somatics, але спеціалісти можуть задовольнити різні смаки своїх клієнтів.

Якісно та професійно вам тут зроблять наступні види масажів: класичний (від окремого масажу кожної частини тіла до загального), естетичний лімфатичний дренаж тіла, антицелюлітний, апаратний вакуумно-роликовий, медовий, спортивний, колон та релакс масажі. В залежності від конкретного випадку, спеціалісти можуть запропонувати комбінований масаж, який дасть набагато швидший та кращий ефект.

Розібратись у правильному та необхідному виді масажу та не помилитись, вам допоможуть самі Наталія та Петро, які вперше торкаючись людини, одразу знають, що їм може допомогти, а який масаж не варто робити в конкретних випадках. Зокрема, в Somatics не практикують мануальну терапію або як кажуть в народі «хрускіт суглобами», проте не виключають її ефективності. Кредо Somatics – не нашкодити!

Розслабляйтесь та приводьте себе в тонус разом з масажним кабінетом Somatics, що знаходиться за адресою – вулиця Любецька, 2А.

Контакти:

  • Somatics.tilda.ws
  • Somatics
  • 066 475 35 57
  • 093 250 53 62
  • 095 134 88 29

Источник