28 февраля, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

Тижневий гороскоп для чернігівців: майбутній відпочинок, інтуїція та конфлікти

Вже завтра розпочнеться черговий тиждень, зі своїми складнощами, успіхами та переживаннями. На всіх нас чекають різні події як успішні, так і не дуже. Але все це складові життя, без яких неможливо.

Тож пропонуємо Вам ознайомитись із гороскопом для всіх знаків на 21 – 27 червня:

ОВЕН (21.03-20.04)

Причиною невдач може стати ваша зайва довірливість. Інформацію варто перевіряти. Ви довго поводилися добре, настав час розслабитися, але зробити це треба так, щоб ніхто не постраждав. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Час може бути наповнений дрібними справами, повідомленнями, листами. Пора задуматися про майбутній відпочинок. У вихідні бажано звертати менше уваги на поради «доброзичливців». Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Схоже, настав момент, коли варто змінити щось важливе та істотне. Прислухайтеся до голосу своєї інтуїції й остаточно вирішайте, в якому напрямку й з ким ви прагнете йти по життю далі. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

РАК (22.06-23.07)

Будьте терплячі, навіть якщо вас будуть провокувати на конфлікт. У ці дні ситуацією, схоже, будуть управляти інші, вам же не варто завзято відстоювати свої права. У вихідні вас порадує спілкування з дітьми. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – четвер.

ЛЕВ (24.07-23.08)

На вас очікує велика кількість непотрібних контактів. Будьте обачніше у висловленнях, бо інші можуть виявитися занадто вразливими до ваших слів. На вихідних краще насолодитися відпочинком в гарній компанії. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

ДІВА (24.08-23.09)

Ви зараз у центрі уваги, грамотний підхід до справи та впевненість у своїх силах забезпечить вам успіх. Пам’ятайте: хто не рухається вперед, той котиться назад. Але з далекими поїздками краще все-таки почекати. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Вам залишилося докласти для досягнення цілей зовсім небагато зусиль – і результат принесе очікувані плоди. Вихідні – прекрасний момент для зустрічі з друзями та теплого спілкування. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Поступово зростає ваш авторитет у професійній сфері, у вас з’явиться постійне джерело доходу, причому солідне, так що ваш добробут значно зросте. Але постарайтеся не звалювати на свої плечі чужі проблеми.Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Наступає час рішучих дій. У вас буде практично все виходити. Ви зможете добре заробити. Багато з ваших ідей, на які у вас ніколи не вистачало часу, можуть нарешті втілитися в життя. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок. 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Цей тиждень, швидше за все, доведеться повністю присвятити роботі. Вам багато потрібно зробити, щоб подумати про відпочинок.Постарайтеся бути стриманими і стежити за тим, що й кому говорите. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – четвер.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02)

Не варто йти на повідку емоцій. Якщо розум радить припинити стосунки – прислухайтеся. Ідеї, що відвідали вас, нехай і нереалізовані на даний момент, варті того, щоб скористатися ними в майбутньому. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

РИБИ (20.02-20.03)

Не варто погоджуватися на занадто привабливі пропозиції, у них буде подвійне дно. У вихідні, щоб не ускладнювати стосунки з близькими людьми, доведеться піти на поступки й переглянути деякі свої принципи. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

Источник