Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/index.php:1) in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/plugins/wpgrabber/init.php on line 13

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/index.php:1) in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/plugins/wpgrabber/init.php on line 13
Від сьогодні поліція буде штрафувати чернігівців, які не носять маски - Криминальные новости Украины - CRIMINAL NEWS
21 апреля, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

Від сьогодні поліція буде штрафувати чернігівців, які не носять маски

Закон про обов’язкове носіння масок у громадських місцях набрав чинності сьогодні, 21 листопада. Поліція поки обіцяє попереджати і лише у випадку відмови – карати.

В Україні почали діяти нові санкції за перебування без маски в громадських будівлях та транспорті.

Тепер перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без респіратора чи захисної маски призведе до штрафу у розмірі 10–15 неоподаткованих мінімумів доходів, тобто від 170 до 255 грн.

Поліцейські обіцяють, що спершу діятимуть на профілактику, тобто зроблять зауваження, і лише у випадку відмови будуть документувати правопорушення. Про напередодні заявив керівник Нацполіції Ігор Клименко.

За його словами, відповідно до нововведень, поліцейські зможуть не лише складати адміністративні протоколи, але на місці виносити рішення щодо осіб, які перебувають у громадських місцях без масок.

Штраф накладатимуть як працівники Нацполіції, так і представники епідемічного контролю чи органів місцевого самоврядування. За відсутність маски поліція зможе штрафувати порушників прямо на місці.

Источник