29 мая, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

Вирахувати і знайти крадія на Чернігівщині допоміг чоловік, що став його жертвою

Поліція встановила особу підозрюваного у крадіжці з помешкання жителя Прилук, який днями звернувся до правоохоронців та повідомив про те, що став жертвою злочину. Завдяки уважноcті чоловіка зловмисника затримали, а  частину викраденого встигли повернути.

Про інцидент повідомив сектор комунікації ГУНП.

У період відсутності господаря вдома до будинку проник невідомий зловмисник та викрав побутову техніку та електроінструмент.

Поліцейські дуже швидко вийшли на слід зловмисника. У цьому правоохоронцям стала у нагоді небайдужа позиція самого заявника, який щохвилини виявляв готовність допомогти поліції в розкритті злочину. Зокрема, чоловік поділився припущеннями щодо особи, яка бувала колись у нього вдома й могла виступити злодієм або навідником.

Правоохоронці встановили особу підозрюваного, 32-річного безробітного місцевого мешканця. Чоловік зізнався у скоєному. Частину викраденого у нього вилучено, однак дещо він уже встиг реалізувати.

Источник