24 февраля, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

Врізався в огорожу та світлофор: на Чернігівщині вантажівка Укрпошти зупинила електричку

Дорожньо-транспортна пригода трапилася вчора на залізничному переїзді на виїзді з м. Ніжина (в районі цегельного заводу) близько 19-ї години.

Свідком події став ніжинець Євген Коновальчук. Чоловік поділився деталями на своїй сторінці у соціальних мережах.

-Невідомим мені чином фургон МАЗ, що належить Укрпошті, рухаючись зі сторони с. Мала Кошелівка, на самому переїзді вийшов за межі смуги зустрічного руху і скоїв наїзд на бетонні стовпчики, що встановлені обабіч дороги поблизу переїзду, а також на світлофор.

При цьому задня частина вантажівки знаходилася в габариті руху залізничного транспорту. Це спричинило зупинку і затримку електропоїзда, що прямував зі сторони Чернігова, — повідомив очевидець.

Чоловік розповів, що завдяки небайдужим громадянам — водіям легковиків, що знаходилися в цей час поблизу переїзду, а також одному з них, що взяв на буксир своєї «Audi» п’ятитонний поштовий фургон, МАЗ вдалося виштовхати і звільнити колію для руху залізничного транспорту.

Фото самої вантажівки та процесу евакуації транспортного засобу пан Євген не робив, бо і сам брав участь у визволенні вантажівки.

Источник