22 мая, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

У Чернігові негода зупинила усі тролейбуси

Сьогодні зранку, 29 грудня, дроти контактної мережі через крижаний дощ та сильний вітер обледеніли, що призвело до зупинки усього електротранспорту у Чернігові.

У Чернігові з 5 години ранку на лінію почали виїжджати тролейбуси, проте втрутилася негода.

Усі машини, які змогли виїхали з депо вимушені були зупинитися через шар льоду на дротах. За словами керівника комунального підприємства Руслана Ємця, товщина крижаної «шкоринки» перевищувала 3 мм.

– У нових тролейбусах автоматика відразу вимикалася, а машини старого зразка частково змогли виїхати, проте через якийсь час зупинилися, – повідомив він на нараді у мерії.

У депо ЧТУ кажуть: перші тролейбуси встигли доїхати до кінцевої на вулиці Малиновського та у бік центральної частини міста, проте вже після розвороту вимушені були зупинитися.

Наразі тролейбуси масово стоять в районі колишнього кінотеатру «Перемога» та біля школи №3.

Прогнозувати час відновлення руху в ЧТУ не беруться – чекатимуть, коли все розтане.

– Механічно контактну мережу по всьому місту розчистити неможливо. Ми спробували від депо до вулиці Шевченко (приблизно 100 метрів. – Прим. ред.) почистити – люди не витримують, – розповів 0462.ua один з працівників Чернігівського тролейбусного управління.

В депо кажуть, що минулого разу, коли негода вдарила по Чернігову і спровокувала сильну ожеледь – півтора тижні тому – такого сильного обледеніння дротів не спостерігалося і тролейбуси могли їздити.

Наразі чернігівці вимушені добиратися до місця роботи пішки або в маршрутках. Через такий форс-мажор водії автобусів не відмовляються брати стоячих пасажирів, що в умовакх діючих карантинних обмежень не дозволено.

Источник