17 апреля, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

Здорові зуби. Варто лише захотіти

Наприкінці року прийнято підбивати його підсумки. 2020-й був непростим з точки зору здоров’я,  і через карантин багато хто звів до мінімуму свою активність за межами квартири та робочого офісу. Це, на жаль, стосується і планової профілактики, зокрема – візитів до стоматолога.

Згідно рекомендацій фахівців, навіть якщо ваші зуби не нагадують про себе, потрібно відвідувати стоматолога принаймні раз на півроку. Це дозволить виявити фактори ризику на початковому етапі, коли з ними буде значно легше боротися.

Культура профілактичних відвідин лікаря в Україні поки що не дуже сформована – як правило, ми звертаємося за допомогою вже тоді, коли «припече». І часто не тому, що не маємо часу чи зайвих коштів. А тому, що рідко задумуємося про це і не завжди знаємо перевіреного спеціаліста, якому готові довірити здоров’я власних зубів. І даремно! Обрати стоматолога, до якого можна звернутися у будь-який час – не менш важлива справа, ніж обрати сімейного лікаря. Просто у другому випадку медична реформа змусила це зробити майже усіх, а у випадку із стоматологією – ні. Але не потрібно чекати зовнішнього стимулу. Попіклуйтеся про власне здоров’я вже зараз – і оберіть ту клініку чи кабінет, де ви будете почуватися безпечно, комфортно і зможете отримати кваліфіковану допомогу.

Як підготуватися до візиту до стоматолога

• Перед прийомом бажано поїсти, адже після процедур лікар може порадити вам 2–3 утриматися від їжі. До того ж, це допоможе уникнути запаморочення, якщо вам будуть вводити анестетик.

• Неодмінно виконайте звичайні гігієнічні процедури: почистіть зуби, ополосніть ротову порожнину.

• Візьміть з собою чисту носову хустинку або одноразові паперові хустинки.

• Вдягніться так, щоб одяг не стискав тіло, не обмежував ваші рухи. Утримайтесь від прикрас (ланцюжки та будь-яка інша особливо крупних розмірів біжутерія).

• Не забудьте ліки у разі наявності у вас хронічних захворювань (астма, діабет, гіпертонія, тощо).

Як поводитися на прийомі

• Обов’язково повідомте лікаря про власне самопочуття та про ліки, які ви зараз вживаєте. Якщо ви вперше у цього спеціаліста – розкажіть про наявні хвороби.

• Не соромтеся питати про все, що вам незрозуміло: маніпуляції та процедури, які проводить лікар, рекомендації, тощо.

• Домовтеся про дату наступного візиту.

Краще мати повноцінну медкарту, аби у разі зміни стоматолога, вся історія була доступна новому лікарю.

Your Star Dental Clinic

Коли навколо – велика кількість пропозицій з лікування зубів, неважко розгубитися і досить складно зробити правильний вибір: до кого звернутися за допомогою, де отримати кваліфіковану консультацію та високої якості медичні послуги. І тут важливо акцентувати увагу не лише на зручному місці розташування чи підходящих цінах, а й на досвіді роботи стоматологів, до яких ви звертаєтеся.

У кабінеті Your Star Dental Clinic працюють якраз ті фахівці, які мають величезний досвід роботи і добре знайомі чернігівцям. У кожного з лікарів за плечима по 15+ років стажу у стоматології і сотні чи тисячі вдячних пацієнтів. Тут працюють висококваліфіковані спеціалісти дитячої та дорослої стоматології, терапевти. Також у клініці Your Star Dental Clinic можна отримати послуги найвищого рівня – вирішити медичні та косметичні проблеми за доступними цінами.

Одна з важливих складових – догляд за порожниною рота. Адже навіть щоденне старанне чищення зубів у домашніх умовах не забезпечить того результату, якого можна досягти в умовах стоматологічної клініки. У кабінеті Your Star Dental Clinic розуміють це і пропонують послугу професійного чищення зубів – зняття зубного нальоту, зубного каменю, пігментації. І це питання не лише краси, а й обов’язковий фактор запобігання серйозним хворобам ясен та зубів.

Звертайтеся до Your Star Dental Clinic та отримайте весь спектр якісних стоматологічних послуг!

Адреса: вулиця Котляревського, 13. Працює з 8-00 до останнього клієнта (згідно із записом), без вихідних та перерв.

(093) 680-31-46

P.S. Your Star Dental Clinic запрошує лікаря-стоматолога до співпраці.

Стоматологія «ВІТАДЕНТ ЦЕНТР»

Стоматологія «ВІТАДЕНТ ЦЕНТР» – провідна клініка в мережі стоматологій «Вітадент» і виділяється за основними критеріями:

• комплексний та одночасно індивідуальний підхід: спочатку – людина, а потім – хвороба!

• багатопрофільна клініка з повним циклом лікування дітей та дорослих;

• нове обладнання і лише сертифіковані матеріали;

• професіонали з досвідом роботи.

В клініці «ВІТАДЕНТ ЦЕНТР» працюють лікарі-стоматологи: терапевт, ортопед, хірург, дитячий стоматолог і чотири лікарі-ортодонти. Це одна з небагатьох клінік, де ліцензовано хірургічну стоматологію. Кожен день тут виконують амбулаторні операції, складні видалення та імплантації зубів.

Для ефективного вирішення стоматологічних проблем у «ВІТАДЕНТ ЦЕНТР» використовують найсучасніше обладнання. У клініці проводять ортодонтичне лікування брекет-системами та пластинками. Також стоматологія має зуботехнічну лабораторію, що дуже важливо для якісних протезних робіт: вінірів та безметалевої кераміки.

***

Перші враження від клініки – це чистота, комфорт, безпека! А всі страхи проходять, щойно ви поспілкуєтесь з дівчатами на рецепції. Вас вислухають і запропонують зручний час для лікування. Послуги клініки мають попит, тому важливий попередній запис!

«ВІТАДЕНТ ЦЕНТР» співпрацює зі страховими компаніями.
Дуже зручне розташування та парковка.
Розрахунок – карткою та готівкою.

Адреса: проспект Перемоги, 119-а (працює з 8:00 до 19:00 без вихідних)

(0462) 93-00-03; (073) 030-71-71; (068) 822-00-40
Ортодонт: (094) 841-40-53

 https://vdc.com.ua/

vdc_dentistry

Источник