29 мая, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

Чи відчувають чернігівці новорічний настрій?

Не новина, що цей рік був сповнений різноманітних потрясінь не тільки для нашої країни, а й усього людства. Втім, катаклізми-катаклізмами, а свята, як то кажуть, за розкладом. Поки невідомо що саме принесе нам рік прийдешній але зустрічати його – традиція, нехтувати якою не прийнято. Тож, у різноманітних закладах та оселях починає з’являтися святкова ілюмінація та прикраси, багато хто вже поставив ялинки, а в крамницях цілі відділі відведені під прикраси та подарунки. Усе це, як правило, і приносить нам передчуття свята.

Але чи з’явився новорічний настрій у жителів Чернігова? Про це ми вирішили розпитати у перехожих містян.

Сергій, історик:

Святковий настрій у мене є. Я сам собі його створюю. Ставлю собі якісь цілі, виконую їх. Будинок прикрашаю. Нарешті випав сніг, тож і він хоча трошки допоміг у створенні настрою. Новий рік відзначатиму вдома. Гуляти великою компанією чи щось подібне не планую.

Катерина, абітурієнтка до аспірантури:

Настроения совсем нету. Вся эта рутина с коронавирусом задолбала. К празднованию никак не готовлюсь. Ничего для этого не делаю. Никакой елки, никаких гирлянд. Думаю, что и праздновать никак не буду. Лучше пораньше лечь спать, чтобы выспаться.

Володимир, викладач:

З настроєм усе добре. Готуємося до святкових днів. Прибираємо вдома, підтягуємо справи, з боргами розраховуємося. Ялинку ми не ставимо велику. Невеличка є і цього достатньо. Відзначатимемо в колі близьких людей. Зустрічаємося, проводимо час разом, а потім за годинку-дві розходимося по своїм оселям. На площу не ходимо. Краще вдома за столом поспілкуватися з друзями.

Источник