26 февраля, 2021

CRIMINAL NEWS

Криминальные новости Украины

Справу про хабар для екскерівника Чернігівського району передають до суду

Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершили розслідування справи ексголови Чернігівської РДА Сергія Журмана. Про це провідомили у НАБУ, пише «Слово і діло».

НАБУ та САП завершили розслідування за підозрою ексголови Чернігівської районної державної адміністрації Сергія Журмана, якого підозрюють в одержанні неправомірної вигоди.

У понеділок, 22 лютого, стороні захисту відкрили матеріали слідства для ознайомлення перед скеруванням обвинувального акта до суду. Дії колишнього голови РДА кваліфіковані за ч. 3 ст. 368 КК України («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»).

За даними слідства, підозрюваний вимагав та отримав від директора приватного підприємства неправомірну вигоду в розмірі 10 тисяч доларів США. У таку суму чиновник оцінив свої послуги з ухвалення рішення про надання дозволу на розроблення, затвердження детального плану територій та надалі затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок.

Досудове розслідування вказаного факту детективи НАБУ здійснювали з листопада 2020 року після передачі матеріалів провадженні від Національної поліції України.

Нагадаємо, 4 листопада СБУ затримала Сергія Журмана. А 21 листопада Володимир Зеленський звільнив його з посади голови Чернігівської РДА. Нині чиновник перебуває під домашнім арештом.

Слово і діло

Источник