30 мая, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

У Дніпрі майбутній правоохоронець затримав агресивного неадеквата

Середмістя курсант Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Юлій Плешаков затримав неадекватного агресивного чоловіка, який кидався на перехожих з камінням та погрожував вбити.

 

Про це повідомляє пресслужба університету.
Юлій Плешаков навчається на 2-му курсі Навчально-наукового інституту права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.
Ввечері, 25 лютого, він йшов у своїх справах вулицею Писаржевського. Саме там стався інцидент, що загрожував життю містян. Навіть у звільнення курсант не пройшов повз порушника закону.
Хлопець розповів, що невідомий кидався на чоловіка похилого віку, лаявся та погрожував. На вигляд зловмиснику було років 25. Він хотів жбурнути каменюкою у свою жертву, промахнувся та попав у автівку.
Юлій, помітивши це все здаля, кинувся наздоганяти агресора. Наздогнав та затримав.
Додамо, що Юлій – кандидат у майстри спорту з боксу. Гарна фізична підготовка якраз і стала у пригоді хлопцеві під час затримання.

Метки: Юлій Плешаков