22 сентября, 2023

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

Чернігівців запрошують стати «Святими Миколаями» і допомогти дітям

Чернігівській туристично-інформаційний центр ініціював соціальний проєкт – ініціативу Дзвінок від Святого Миколая.

«Не всі у Чернігові мають змогу відвідати резиденцію Дідуся (вул. Шевченка, 9) чи Майстерню ельфів (вул. Полуботка, 11), але абсолютно всі діти можуть почути голос Миколая та його помічників, поговорити з ним, почути похвалу, отримати настанови», — йдеться в повідомленні ТІЦ.

Ідея настільки сподобалася чернігівцям, що обумовлен кількість заявок була зібрана достроково і реєстрацію припинили. Але тепер виникла інша проблема – як реалізувати усі заявки, які надійшли.

– Неочікувана рекордна кількість заявок на дзвінок від Миколая! Стали переживати, що наші Миколаї самі не впораються. Шукаємо волонтерів! – написала на своїй сторінці у Фейсбук заступниця управління культури Катерина Литвин.

Вона додала, що ТІЦ пропонує усім бажаючим долучитися до ініціативи і зателефонувати за номером 093 964-75-94 аби «стати» Миколаєм і взяти участь у проєкті.

Источник