24 февраля, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

Чернігівські випускники зможуть зареєструватися на пробне ЗНО вже 5 січня. Воно подорожчало на 100 гривень

Український центр оцінювання якості освіти заявив, що у 2021 році реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання триватиме з 5 по 19 січня.

Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Їх 9 і кожен об’єднує кілька областей. Випускники чернігівських шкіл відносяться до Київського центру, на сайті якого і потрібно реєструватися.

«Реєстрація для участі в пробному ЗНО-2021 розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно», – йдеться у повідомленні на сайті УЦОЯО.

Згідно з ним, вартість проведення пробного ЗНО різнитиметься за регіонами й коливатиметься в межах від 195 до 255 гривень. У Київському центрі доведеться сплатити 246 гривень.

Нагадаємо, тиждень тому, начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура анонсував ці дати, проте на той момент ще невідомими були розцінки. Чиновник припускав, що варто орієнтуватися на ціни 2020 року, коли випускники мали заплатити до 150 грн.

Пробне ЗНО цього року заплановане на 10 квітня, і проводитиметься в один день по всім предметам, розповів Василь Білогура. Тому кожен учасник зможе спробувати свої сили тільки з одного навчального предмета.

Новинкою 2021 року буде те, що учасники зможуть, зареєструвавшись на відповідному сайті, завантажити зошити з усіх предметів і самостійно перевірити рівень своїх навчальних досягнень.

Для пробного ЗНО доступні усі предмети: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови.

Источник