28 февраля, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

Футбол, концерти та авторська екскурсія: куди в Чернігові піти на вихідних

Протягом вихідних у нашому місті відбудеться не надто вже й багато подій, що проходитимуть не в чотирьох стінах. В основному, проходитимуть концерти та вистави. Однак, в суботу містом пройде екскурсія присвячена монументальному мистецтву, а ось у неділю, одразу на двох локаціях ви зможете по-вболівати за збірну України, яка у рамках Євро-2020, зіграє матч зі збірною Нідерландів.

12 червня, субота

12:00

В обласному художньому музеї імені Григорія Галагана пройде авторська екскурсія в залах Фестивалю монументального мистецтва «Перезавантаження».

Під час неї можна буде переглянути та дізнатися багато нового про мозаїчні панно, вітражі та інші твори мистецтва, які ви скоріше за все бачили багато разів в багатьох частинах міста.

15:00

В обласному філармонійному центрі можна послухати концерт Камерно-інструментального квартету «Джерело».

В ньому беруть участь Євгенія Черказова, Віталій Видмідський, Олександр Олексієнко та Володимир Левицький. Автор проєкту та ведучий – Олег Васюта.

18:30

В обласному музично-драматичному театрі покажуть музичну комедію «За двома зайцями».

Талановитий акторський ансамбль, чудове музичне оформлення, оздоблені рольовими ознаками танці і пісні дійових осіб, виконані артистами у супроводі оркестру, котрий є активним учасником спектаклю – все це створює веселий піднесений настій глядачів, які і насміються до сліз, й отримають задоволення від яскравого сценічного дійства.

13 червня, неділя

12:00

В обласному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка покажуть виставу-гру «Бука».

«Бука» – казка-гра, в якій діти разом з гномами, Білочкою, Ведмедиком та Вовком грають у веселі ігри, щоб розвеселити похмурого зайчика Буку, котрий тільки буркоче і сердиться. З Білочкою вони граються з повітряними кульками, з Ведмедиком збирають мед, разом рятують Буку від Вовка. Зрештою, Бука розуміє, що головне – це мати хороших друзів.

15:00

В обласному філармонійному центрі відбудеться концерт академічного камерного хору імені Дмитра Бортнянського. Він виступатиме із проєктом «Вокальний абонемент».

Художній керівник та головний диригент Іван Богданов. Автор проєкту та ведучій – Олег Васюта.

18:30

Знову ж таки в обласному музично-драматичному театрі покажуть сценічний варіант філософської притчі «Саронська квітка, або інша сторона гріха» створеного за мотивами драматургічних творів Лесі Українки.

В експериментальному просторі малої сцени, у безпосередній близькості до глядача відбувається глибинне дослідження двох крайніх проявів смертного гріха – гордині: з одного боку, відступництва і зради Юди, з іншого – одержимості духом Йоганни.

22:00

Футбольний клуб «Десна» запрошує разом по-вболівати за збірну України. На Красній площі, де розташується найбільший у місті екран можна буде наживо переглянути матч між збірними України та Нідерландів.

22:00

Пряму трансляцію матчу Україна-Нідерланди транслюватимуть і в чернігівському кінотеатрі Multiplex.

Источник