30 мая, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

«Лексус» замість «Аіста»: 80-річний житель Чернігівщини поцупив автівку прямо з під сільради

80-річний житель Крехаївки Козелецького району поцупив «Лексус» припаркований біля місцевої сільської ради. Замість елітного авто він залишив на місці велосипед «Аіст».

Про такий злочин повідомив сектор комунікації ГУНП.

Повідомлення про зникнення автомобіля до поліції надійшло ввечері 17 грудня. Заявник розказав правоохоронцям, що транспортний засіб стояв біля Крехаївської сільської ради. Ключі залишилися в замку запалювання. Автомобіль був заведений, бо його власник вирішив зайти в адмінбудівлю лише на кілька хвилин.

Отримавши повідомлення про злочин, на пошуки відправився весь особовий склад Козелецького відділення поліції. Орієнтування на автомобіль миттєво було розіслано патрулям, що обслуговують суміжні райони.

До пошуків на власному автомобілі долучилися й знайомі заявника. Коли поліцейські та небайдужі громадяни наздогнали автомобіль у Рожнах Броварського району Київської області, були дуже здивовані: за кермом перебував 80-річний чоловік. Він розказав правоохоронцям, що проїжджав біля сільради на велосипеді і коли побачив «Лексус», вирішив його угнати. Замість елітного автомобіля він залишив свій старий складаний велосипед.

Поліцейські зазначили, що пенсіонер раніше проблем із законом не мав, жив самотньо.

Источник