21 июня, 2024

На дистанційному навчанні, школярі 5-11 класів у Чернігові, аж до кінця січня, але з перервою на канікули

Фото: УНІАН

Дистанційне навчання для учнів 5-11 класів у Чернігові триватиме до 24 січня. Така форма навчання продовжиться після зимових канікул, які триватимуть з 31-го грудня до 10 січня.

Про це повідомляє Суспільне Чернігів з посиланням на начальника Управління освіти Чернігівської міської ради Василя Білогуру.

«На рівні кожного навчального закладу прийнято рішення про навчання з використанням дистанційних технологій для учнів 5-11-х класів до 30 грудня включно. А потім починаються зимові канікули вже», — сказав пан Білогура.

З йог слів, після канікул освітній процес організують відповідно до тих нормативних документів, які діятимуть на той час. Відповідно до Постанови Кабміну «Про заборону відвідування освітніх закладів здобувачами освіти» від 9 грудня, «відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти». Діятиме документ до 24 січня 2021 року.

Питання про повернення дітей у школи ще не піднімали, говорить Василь Білогура.

«Ми маємо організувати безпечно освітній процес у навчальних закладах. Коли прийде час приймати дані рішення, будемо дивитися, що буде відбуватися: кількість нових випадків, кількість ліжкомісць в лікарнях, хворих або здорових вчителів, дітей. Тут же є багато різних показників, відповідно до яких будемо приймати рішення».

Нагадаємо, учні 5-11 класів чернігівських шкіл пішли на дистанційне навчання 16 листопада.

Источник