30 мая, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

На Красній площі у Чернігові оновили стелу Героям Небесної Сотні

Сьогодні, 19 листопада, на Красній площі навпроти Чернігівської ОДА у переддень 7-ї річниці початку Революції Гідності встановили оновлену стелу Героям Небесної Сотні.

Про це повідомляє Чернігівська ОДА.

Виготовлена вона з більш довговічного композитного матеріалу завдяки зусиллям всіх небайдужих та за підтримки Чернігівської облдержадміністрації.

Перший стенд пам’яті за Героями Небесної Сотні на цьому місці був встановлений невдовзі після завершення Революції Гідності. Цю ж стелу встановили більше двох років тому, у червні 2018-го, тими ж зусиллями волонтерів та небайдужих громадян Чернігова.

Але за цей час, що стелу декілька разів намагалися пошкодити, а матеріал, з якого було виготовлено покриття з іменами героїв, з часом втратив свій первісний вигляд. Саме тому і було ухвалене рішення щодо оновлення цієї стели.

Нагадаємо, що біля стели щороку збираються учасники Революції Гідності, борці за незалежність України та містяни, щоб вшанувати пам’ять полеглих героїв.

Источник