30 мая, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

ПЕРЕДПЛАТА на «СЕМЬ ДНЕЙ»: ЕКОНОМIЯ, ЗРУЧНIСТЬ, ПОДАРУНКИ ТА ПРИЄМНI ЗВИЧКИ

Протягом останніх двох із половиною місяців наші читачі мають змогу передплатити газету на весь наступний рік. Для того аби зробити це на пільгових умовах, лишаються лічені дні, тож, якщо ви щочетверга хочете знаходити в поштовій скриньці свіжий номер нашого тижневика, варто поспішати.Аби дізнатися більше та ще раз прояснити для наших читачів деякі важливі питання, ми поспілкувалися з видавцем «Чернігівської Медіа Групи» Ярославом Сухомлином.

Отже, Ярославе, чому варто передплатити газету «Сім днів»? Розкажіть про основні переваги саме передплати для тих читачів, які ще сумніваються, чи варто це робити.

– Я назву вам п’ять, на мою думку, найголовніших причин оформити передплату на газету, і чому б радив це зробити.

По-перше, передплата – це вигідно. Якщо купувати газету час від часу, то ціна кожного конкретного екземпляра значно перевищує його вартість за передплатою. А якщо говорити про пільгову ціну передплати, яка зараз діє, то вартість примірника ще нижча. На кожному екземплярі газети можна економити майже 3 гривні.

По-друге, це приємно. Кожному нашому читачу, який оформить річну передплату в нашому редакційному пункті на вулиці Шевченка, 42 (1-й поверх), ми гарантовано відразу даруємо фірмову чашку від газети.

По-третє, це зручно. Нашим шанувальникам, які передплатили газету в редакційному пункті, ми доставляємо її в четвер у першій половині дня. Тобто, тільки-но газета вийшла з друку, вона до обіду потрапляє до вашої поштової скриньки. Ми це гарантуємо, адже доставка здійснюється нашою кур’єрською службою.

Четверта перевага передплати – це особлива атмосфера. Газета, як старий і добрий друг, щотижня приходить до вашої поштової скриньки. Газета формує в читача приємну звичку, емоційний зв’язок. Це поступово перетворюється на чудову й очікувану традицію. Люди читають газету вдома за чашкою чаю чи кави в руках, відволікаються, дізнаються щось нове.

Ну і по-п’яте, передплата – це корисно. Газета стає другом, порадником. Вона дає перевірену інформацію і реально допомагає розібратися в тих новинах, що відбуваються в Чернігові протягом тижня, знайти відповіді на питання, які турбують. Адже кожен читач може поставити запитання й отримати відповідь на сторінках газети.

– Ви згадали про переваги оформлення передплати саме в редакційному пункті. Але ж можна це зробити, як і раніше, на пошті?

– Так, звісно, у будь-якому поштовому відділенні також можна оформити передплату на «Сім днів» по пільговому індексу зі зниженою ціною.

Добре, з перевагами розібрались. Прокоментуйте ще такий момент.На початку серпня до інформаційних сторінок газети «Сім днів» додалися сторінки з оголошеннями. Деякі читачі нарікають: а чи не постраждав від цього зміст тижневика і чи не зменшилася кількість статей?

– Коли газета «Сім днів» тільки зароджувалася 19 років тому, вона була у складі великої газети «Оголошення». Зараз ми повернулися до цього початкового формату. Але хочу наголосити, що коли ми об’єднували газети, то це відбулося не у збиток інформаційній частині. Інформаційних сторінок залишилося стільки ж, скільки й було до цього – 12. Телепрограма також займає стільки сторінок, як і раніше, 8. Натомість ми додали ще 12 сторінок зі свіжими чернігівськими оголошеннями, які, до речі, можуть бути дуже корисними для постійних читачів газети. Там можна знайти багато цікавої інформації. Таким чином 20 звичних сторінок «Семи днів» перетворилися на 32 сторінки вже оновленої великої об’єднаної газети, і на сьогодні це найбільш об’ємне видання Чернігівщини.

Тобто ми не обділили ані постійних читачів «Семи днів», ані читачів «Оголошень». Усі отримали додаткові сторінки з додатковою інформацією.

Ви говорили про подарунки для передплатників. Але ж мова не лише про чашки?

– Так, цього року головний подарунок для читачів – великий телевізор. Ми завжди намагаємося підбирати саме ті подарунки, які стануть у пригоді всім категоріям читачів і будуть корисними і приємними для будь-якої родини. Розіграш телевізора відбудеться в першій половині січня, і про нього ми повідомимо додатково на сторінках видання.

Наші постійні читачі помітили, що в газеті останнім часом з’явилися матеріали, які подаються міською владою. На Вашу думку, чи не погіршилася від цього загальна якість інформації?

– Так, це правда, у нас є угода на висвітлення діяльності міської влади, але ми ці матеріали маркуємо. Такі статті публікуються під окремою рубрикою, тож читач може легко відрізнити, де власне редакційний матеріал, а де той, який нам присилає міська влада. До того ж інформація, яку надає міська рада, часто буває справді корисною. Наприклад, про нововведення, ремонти, розвиток благоустрою або інші цікаві та корисні для містян матеріали.

І знову ж таки, обсяг інформації не страждає, а коли офіційних повідомлень стає більше – ми збільшуємо загальний обсяг сторінок, аби зберегти кількість редакційних статей.

Чи вплине на видавництво газети посилення карантинних обмежень?

– Наші передплатники опинилися в більш вигідному становищі під час карантину, адже в них не виникало проблем із тим, щоб її отримати. На жаль, поки не відомо, скільки ще буде локдаунів та як довго триватимуть обмеження. Але наші передплатники не залежатимуть від того, чи працюватимуть магазини або кіоски, адже вони отримають газету, що б там не відбувалося в країні.

Чи зміниться щось в інформаційній складовій «Семи днів» наступного року?

– Ми працюємо над новими рубриками, будемо спілкуватися з новими героями, активно закликаємо читачів висилати нам свої ідеї, свої запитання та пропозиції. Ми хочемо, аби газета в першу чергу була цікавою для людей, хочемо допомагати людям, вирішувати їхні проблеми та відповідати на запитання. Продовжимо розвивати рубрику «Зворотний зв’язок», де ми відповідаємо на запитання читачів. Тож, якщо ви не можете розібратися, наприклад, із субсидіями, не можете знайти потрібний контакт для вирішення своєї побутової проблеми, сміливо звертайтеся до газети – і ми намагатимемось допомогти.

Ну і щось важливе наостанок?

– Так, справді важливе. «Сім днів» – це незалежна чернігівська газета, яка наступного року святкуватиме свій уже 20-річний ювілей. За нами не стоять ані політики, ані олігархи. Ми видаємо газету на ті гроші, які заробляємо власною працею. Щотижня ми даємо нашим читачам тільки перевірену, якісну інформацію, і саме читачі є для нас найголовнішою цінністю. Тому, якщо ви хочете підтримати газету «Сім днів», передплатіть її. Для нашого колективу це буде найприємніший подарунок до новорічних свят. Будемо вдячні кожному, адже передплата – це найкраща підтримка.

***

На велике прохання читачів тепер ми оформлюємо передплату й на вихідних. У суботу і неділю наш редакційний передплатний пункт, що на вул. Шевченка, 42, працює з 10:00 до 15:00. I нагадуємо! Останній день пільгової призової передплати – четвер, 31 січня, до 16:00.

Для дистанційної передплати вам достатньо звернутися за номером 653-650 зі стаціонарного або 098 428-27-10 з мобільного телефону.

Источник