22 мая, 2024

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

Ударили морози. Де можна погрітися у Чернігові

У Чернігові облаштували три стаціонарних пункти обігріву, один з них – цілодобовий, повідомили у відділі з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

Перелік пунктів обігріву затверджений рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У зв’язку зі встановленням карантину з метою запобігання поширенню COVID-19 поки що визначена менша кількість пунктів обігріву у Чернігові, ніж зазвичай. Поки що вони працюватимуть за такими адресами:

• вул. Святомиколаївська, 33 (у військовому наметі, цілодобово) – Чернігівський центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних. Телефон – 930-036.

• вул. Рокоссовського, 18 (у холі, в робочий час) – Територіальний центр соціального обслуговування населення Деснянського району. Телефон – 671-567.

• вул. Текстильників, 25 (у холі, в робочий час) – Територіальний центр соціального обслуговування населення Новозаводського району. Телефон – 667-548.

У разі пом’якшення карантинних заходів кількість Пунктів обігріву в Чернігові буде збільшена.

Усі, кому загрожує переохолодження і хто потребує допомоги, можуть звернутися до пункту і обігрітися. Кожному надаватимуть тимчасовий прихисток, ковдру, гарячий чай та іншу допомога відповідно до потреб.

У минулому році послугами пунктів обігріву в місті скористалося 277 чоловік. Із них половина – пунктом обігріву у Центрі соціальної адаптації бездомних та безпритульних (вул. Святомиколаївська, 33). Решта – у лікарнях і центрах соціального обслуговування населення.

Источник