28 сентября, 2023

Notice: Undefined variable: newsever_has_featured_image in /home/obyava/domains/criminal.org.ua/public_html/wp-content/themes/newsever/inc/hooks/hook-single-header.php on line 32

Засуджена за подвійне вбивство дівчина з Чернігова збирається скаржитися у Європейський суд

Наймолодша довічно засуджена в Україні Сніжана Круглякова, яку доправили до колонії за вбивство прийомних батьків, зустрілася з кореспондентом ТСН.

Нагадаємо, дівчина два роки тому жорстоко вбила рідного дядька, який забрав її виховувати до себе з Росії, оскільки його сестра зловживала алкоголем і не могла виховувати доньку.

Сніжана Круглякова жила з ним та його дружиною у Чернігові, навчалася на психолога у місцевому університеті, підробляла баристою. Була відмінницею, переможницею олімпіад.

Після вбивства у квітні 2018 року експерти нарахували на тілах загиблих по кілька десятків ножових поранень. Дядько та його дружина померли у своїй квартирі від втрати крові.

Судили дівчину більше двох років. Деснянський суд Чернігова засудив дівчину до довічного ув’язнення. Апеляційний суд залишив вирок без змін, а Верховний суд у листопаді 2020 року підтвердив вирок.

Тепер Сніжана нарікає на те, що за весь час у неї було лише три можливості заявити свою позицію і планує звертатися до Європейського суду з прав людини.

Детальніше — у відео ТСН

ТСН

Источник