21 июня, 2024

Земля колишнього чернігівського аеропорту може піти на аукціон

Величезну ділянка площею 139 гектарів біля села Шестовиця Чернігівського району планується виставити на відкриті торги. Підготувати усі необхідні папери доручив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко начальнику управління земельних ресурсів Василю Дмитренку.

Мова йде про територію колишнього аеропорту. Свого часу ця ділянка увійшла до складу міста – натомість Чернігівський район отримав «компенсацію» у вигляді промзони в Чернігові, яку вивели зі складу міста.

Оскільки аеропорт вже не функціонує близько 30 років, у міській раді вирішили, що пора прилаштувати територію, передавши її в оренду бажаючим.

Владислав Атрошенко доручив вивчити умови, стан мереж та підготувати необхідний пакет документів для оголошення аукціону. Втім, зробити це швидко навряд чи вдасться.

– Для проведення торгів по земельній ділянці вільної від забудови треба сформувати ділянку. А для цього – розуміти цільове призначення землі, оскільки це впливатиме на нормативно-грошову оцінку і розмір орендної плати, – зауважив начальник управління земельних ресурсів.

Чиновник запропонував аби суб’єкти господарювання зверталися з відповідними заявами і намірами, після чого управління буде формувати лоти і вже тоді виставляти на продаж право оренди ділянок.

Також Василь Дмитренко нагадав, що наразі є 139 гектарів землі, яка залишилася після здачі в оренду тих ділянок, які знаходяться під об’єктами нерухомого майна і використовуються для виробництва.

Источник